Eredményeink

A 2018/2019. TANÉV EREDMÉNYEI

IV. Dunakanyar Ifjúsági Színjátszó Fesztivál (Kismaros, 2019. május 18.)

Gergely Szandi az „Egy kamaszlány naplója” c. monológjáért a legjobb alakításért járó Közönségdíjat kapta, és „Az önálló színpadi jelenlétért” különdíjban részesült

IV. Pest Megyei Dallam-Ütőhangszeres Szólóverseny és Találkozó (Göd, 2019. április 13.)

Kováts-Szőcs Viola az I. korcsoportban első helyezést ért el.
Felkészítő tanára Stefán Tivadar Tanári különdíjban részesült

Alba Regia Országos Kamarazenei Verseny

Az Alba Regia Országos Kamarazenei Versenyen intézményünk gitár kvartettje nívódíjban részesült a területi válogató legmagasabb pontszámával Felkészítő tanár: Kökény Zsuzsanna

XV. Országos Zongoraverseny (Nyíregyháza, 2019. március 29-31.)

A Nyíregyházán megrendezésre került XV. Országos Zongoraverseny III. kor­soportjában Kováts-Szőcs Benedek I. helyezést ért el (felk. tanár: Dr. Domoszlai Erzsébet), valamint a zongoraversenyen elért eredménye alapján Veroszta Magda-díjban részesült

Oroszki Tamás Sándor az I. korcsoportban III. helyezést ért el (felk. tanár: Dr. Domoszlai Erzsébet)

Dr. Domoszlai Erzsébet felkészítő tanári munkájáért Tanári különdíjban, valamint Veroszta Magda-díjban részesült.

VI. Pest Megyei Rézfúvós Verseny (Göd, 2019. március 14.)

A Gödön megrendezésre került VI. Pest Megyei Rézfúvós Versenyen trombita kategória I. korcsoportjában III. helyezést ért el Makrai Joel Dávid (felk. tanár: Jancsovics Eszter)

V. Papp Lajos Regionális Zongoraverseny (Biatorbágy, 2019. március 12-13.)

Lits Barnabás I. helyezést ért el (felkészítő tanár: Dr. Domoszlai Erzsébet).

Tüske Noémi és Nyiri Alexander Noel 3. helyezést ért el (felkészítő tanár: Dr. Domoszlai Erzsébet).

Dr. Domoszlai Erzsébet az eredményes felkészítésért tanári különdíjban részesült.

VI. nemzetközi Hegedűfesztivál (Törökszentmiklós, 2019. március 8-9.

Bangó Géza ezüst minősítést ért el. Felkészítő tanár: Dobai Szabolcs, zongorán kísért: Bergl Noémi

Dunakanyar hangja (Dunakeszi, 2019. március 9.)

Kosz Teodóra zongora szakos növendékünk a Dunakanyar Hangja tehetségkutató versenyen gyermek kategóriában I. helyezést ért el, és Dunakeszi Városának különdíjában részesült.

Tankerületi rajzverseny (Gödöllő, 2019. február 20.)

A tankerületi rajzversenyen a 150 pályázóból I. helyezést ért el Vig Fanni (felk. tanár: Farkasvölgyi Éva) és Kozma Fanni Alexandra (felk. tanár: Kiss Eszter), 2. helyezést ért el Máté Noémi (felk. tanár: Farkasvölgyi Éva).

Skandináv gyermekrajzpályázat

A Skandináv gyermekrajzpályázaton 875 alkotás közül Kozma Fruzsina elsős növendékünk munkáját beválasztották a kiállításra és díjazásra (felk. tanár: Kiss Eszter).

SIKERES FELVÉTELIZŐINK 2019

Pálcza Zsombor növendékünk felvételt nyert a budapesti Bartók Béla Zeneművészeti Szakgimnázium ének és szolfézs szakára. Felkészítő tanára: Császik Mónika.

Szöllősi Boldizsár felvételt nyert a Royal Conservatorie The Hague Bachelor osztályába.

Kozma Fanni Alexandra grafika szakos növendékünket felvették a Művészeti Szakközépiskolába Felkészítő tanára: Kiss Eszter.

Garai Adrienn grafika szakos növendékünk 526 felvételizőből 6. helyen jutott be a Művészeti Szakközépiskolába. Felkészítő tanára: Farkasvölgyi Éva).

2017-18

X. BELICZAY GYULA NEMZETKÖZI HEGEDŰ- ÉS KAMARAZENE VERSENY

A Komáromi Kamarazenekar és a komáromi Művészeti Alapiskola szervezésében 2018. június 8-án rendezték meg a X. Beliczay Gyula Nemzetközi Hegedű- és Kamarazene Versenyt.

Intézményünk eredményei:
I.
korcsoport: Bangó Géza ARANY minősítés
Felkészítő tanára: Dobai Szabolcs

III. korcsoport: István Ádám Szilárd BRONZ minősítés
Felkészítő tanára: Dobai Szabolcs
Zongorán kísért: Bergl Noémi

V. korcsoport: Prencsovszky Zsombor EZÜST minősítés
Felkészítő tanára: Kátai Katalin
Zongorán kísért: Korényi Judit

Gratulálunk növendékeinknek és tanáraiknak!

A 2018. április 27-29-én Szentendrén megrendezett I. Nemzetközi Orbán György+ Zongoraversenyen nagy sikerrel szerepeltek növendékeink, melyhez szeretettel gratulálunk!

Eredmények:
I. korcsoport: Oroszki Tamás Sándor I. díj és Különdíj a legjobb Orbán előadásért (felkészítő tanár: Dr. Domoszlai Erzsébet)
III. korcsoport: Kosz Teodóra III. díj és Különdíj a legjobb Bach előadásért (felkészítő tanár: Pálos Grácia)
IV. korcsoport: Bán Balázs I. díj (felkészítő tanár: Szkubán Judit)

Dr. Domoszlai Erzsébet és Szkubán Judit a felkészítő munkájáért különdíjban részesült

 

A 2018. április 20-án Esztergomban megrendezett VI. Regionális Szolfézsversenyen művészeti iskolánkat 7 növendék képviselte.

Eredményeink:

IV. korcsoport:
Kováts-Szőcs Benedek 4. hely
Kosz Teodóra 5. hely
VI. korcsoport
Moré Johanna 1. hely
Bán Tamás 2. hely
Bán Balázs 4. hely
Apor Veronika 6. hely
Felkészítő tanárok: Császik Mónika, Márkus Erzsébet és Szkubán Judit.
Szkubán Judit a kiemelkedő felkészítésért elismerésben részesült.

Gratulálunk növendékeinknek és tanáraiknak!